Event centar

The Event Center at Kewadin Casino

Kapacitet: 1.800
· Adresa: 3015 Mackinac Trail, St. Ignace, Sjedinjene Američke Države
Podijeli

Trenutno nema najavljenih događaja na ovoj lokaciji.

O lokaciji

The Event Center at Kewadin Casino je namjenski event centar unutar kompleksa Kewadin Casino, osmišljen za koncerte, scenske nastupe, zabavne programe i posebna događanja. Prostor se ističe funkcionalnim rasporedom, jasnom organizacijom ulaza i atmosferom koja povezuje casino-kompleks s klasičnim doživljajem dvorane za nastupe.

Unutrašnjost je prilagođena publici koja želi pregledan prostor, dobar zvuk i jednostavno kretanje prije, tijekom i nakon događaja. Posjetitelji mogu očekivati praktične sadržaje u sklopu kompleksa, uključujući ugostiteljsku ponudu, prostore za odmor i organizaciju koja olakšava dolazak do sjedala ili stajaćih zona, ovisno o formatu programa.

Objekt se nalazi na adresi 3015 Mackinac Trail, St. Ignace, Sjedinjene Američke Države. Dolazak do samog ulaza jednostavan je jer je event centar povezan s casino-kompleksom i pristupnim parkirališnim površinama, što ga čini praktičnim izborom za posjetitelje koji dolaze na događaj. Za šire informacije o kretanju po St. Ignaceu i povezivanju s drugim dijelovima grada korisno je pogledati opis u nastavku stranice.

O gradu: St. Ignace

St. Ignace, slikoviti grad na obali tjesnaca Mackinac u Michiganu, poznat je kao ugodna baza za koncerte, sportska događanja i zabavne programe u regiji Velikih jezera. Njegov položaj uz vodu, pogled na Mackinac Bridge i opuštena atmosfera čine ga posebno privlačnim za posjetitelje koji žele spojiti događaj s kratkim odmorom. Grad nije velik, ali nudi praktičan izbor smještaja, restorana i lokacija uz obalu, što boravak čini jednostavnim i preglednim.

Infrastruktura St. Ignacea prilagođena je posjetiteljima koji dolaze cestom, autobusom, trajektom ili zrakoplovom. Važna prometna točka je St. Ignace Transportation Center, koji koriste autobusne linije Indian Trails, dok se u gradu nalazi i Amtrak St. Ignace, MI (STI) stanica za povezane putničke usluge. Za dolazak zrakoplovom najčešće se koriste Pellston Regional Airport (PLN) i Chippewa County International Airport (CIU), a do obalnih pristaništa i smještaja dostupne su shuttle i cestovne veze. Trajektne kompanije Shepler’s Mackinac Island Ferry i Arnold Transit Company polaze s pristaništa u centru, što olakšava kombiniranje događaja u St. Ignaceu s izletom na Mackinac Island ili dolaskom do lokacija uz obalu.

Prije ili nakon koncerta, utakmice ili drugog događaja vrijedi prošetati uz obalu jezera Huron, razgledati Wawatam Lighthouse ili uživati u pogledu na Mackinac Bridge iz Straits State Parka. Za kulturni dodatak posjetu, Museum of Ojibwa Culture i Marquette Mission Park pružaju uvid u lokalnu povijest i nasljeđe područja. St. Ignace tako nudi miran, praktičan i sadržajan okvir za posjet događaju, uz dovoljno prirodnih i povijesnih atrakcija za ispunjen boravak.

Smještaj u blizini

The Last Resort The Last Resort 1,7 km od The Event Center at Kewadin Casino★★★★★9,7(4) 41 Besplatno otkazivanjeTrenutna potvrda
od 132 €Booking.com
Budget Host Crestview Inn Budget Host Crestview Inn 2,7 km od The Event Center at Kewadin Casino7,3(231) 111 Trenutna potvrda
od 84 €Booking.com
Hampton Inn Sault Ste Marie Hampton Inn Sault Ste Marie 3,1 km od The Event Center at Kewadin Casino★★★8,1(126) 41 Trenutna potvrda
od 141 €Booking.com
The Hotel Ojibway, Trademark Collection By Wyndham The Hotel Ojibway, Trademark Collection By Wyndham 3,4 km od The Event Center at Kewadin Casino★★8,0(245) 51 Besplatno otkazivanjeTrenutna potvrda
od 116 €Booking.com
Sleep Inn Sault Ste. Marie Sleep Inn Sault Ste. Marie 3,4 km od The Event Center at Kewadin Casino★★★★★8,2(555) 41 Trenutna potvrda
od 132 €Booking.com
Pogledajte sav smještaj
Cijene su orijentacijske; konačna cijena prikazana je na stranici partnera. KarloBag.eu može dobiti proviziju za rezervacije preko ovih linkova — bez dodatnog troška za vas.
Na ovoj lokaciji trenutačno je dostupno malo direktnih ponuda. Širu ponudu apartmana i privatnog smještaja pogledajte kod našeg partnera.
Pretraži više smještaja

Često postavljana pitanja

Koji je kapacitet The Event Center at Kewadin Casino?
The Event Center at Kewadin Casino ima kapacitet od 1.800 mjesta.
Gdje se nalazi The Event Center at Kewadin Casino?
The Event Center at Kewadin Casino se nalazi u gradu St. Ignace, Sjedinjene Američke Države, 3015 Mackinac Trail.
Gdje pronaći smještaj uz The Event Center at Kewadin Casino?
Smještaj u gradu St. Ignace i okolici dostupan je preko hotelskih i apartmanskih partnera u svim cjenovnim kategorijama.

Napomena: U pripremi ovog sadržaja korišteni su alati umjetne inteligencije. Sadržaj je urednički pregledan prije objave.

Newsletter — top događaja tjedna

Jedan email tjedno: top događaji, koncerti, sportski susreti, alarmi pada cijene. Ništa više.

Bez spama. Odjava jednim klikom. GDPR compliant.