Arena

Heidi Horten-Arena

Pojemność: 4 409
· Adres: Valentin-Leitgeb-Straße, Klagenfurt, Austria
Udostępnij

Obecnie nie zaplanowano żadnych wydarzeń w tym miejscu.

O obiekcie

Heidi Horten-Arena w Klagenfurcie to nowoczesna hala, która łączy współczesną architekturę z funkcjonalnym układem, dzięki czemu świetnie sprawdza się podczas koncertów, wydarzeń sportowych i dużych show w regionie. Obiekt zaprojektowano tak, aby widoczność z większości sektorów była bardzo dobra, a atmosfera pozostawała blisko sceny lub areny nawet przy pełnym obłożeniu.

W środku liczy się komfort widza: nacisk położono na czytelne brzmienie, wygodne warunki oglądania oraz praktyczny układ wejść i korytarzy, który usprawnia wejście i wyjście po wydarzeniu. Goście często doceniają przejrzystą organizację, sensownie rozmieszczone udogodnienia i to, że wszystko służy skupieniu się na samym wydarzeniu.

Hala znajduje się pod adresem Valentin-Leitgeb-Straße, Klagenfurt, Austria. Do samego wejścia prowadzi uporządkowane dojście piesze, a w pobliżu są możliwości dojazdu samochodem i krótkiego wysadzenia pasażerów blisko drzwi, co ułatwia zaplanowanie przyjazdu tuż przed startem programu. Szersze informacje o poruszaniu się po mieście znajdziesz w tekście niżej na stronie.

O mieście: Klagenfurt

Klagenfurt am Wörthersee, urokliwa stolica Karyntii, łączy spokojny klimat nad jeziorem z energią miasta, które potrafi zapewnić wydarzenia na wysokim poziomie. Dzięki połączeniu sportu, muzyki i dużych imprez na żywo, goście często wybierają to miejsce, bo jeden wieczór łatwo zamienia się tu w pełny, krótki urlop. Miasto jest kompaktowe, przyjazne w poruszaniu się i na tyle żywe, że przed lub po wydarzeniu bez trudu znajdziesz dobrą kolację, drinka albo trasę na wieczorny spacer po zadbanym centrum.

Dojazd i komunikacja są proste: sieć autobusów miejskich obsługiwana przez KMG Klagenfurt Mobil GmbH łączy kluczowe punkty, a regionalne połączenia, takie jak S-Bahn Kärnten, ułatwiają szybkie dotarcie do okolicy. Jeśli przyjeżdżasz pociągiem, Klagenfurt Hauptbahnhof jest głównym węzłem, z którego wygodnie przesiądziesz się do dzielnic i stref wydarzeń. Dla podróży samolotem najbliższą opcją jest Flughafen Klagenfurt (KLU), a dzięki czytelnemu układowi miasta i dobrej dostępności drogowej, dojazd do Sportpark Klagenfurt, na Wörthersee Stadion lub na teren Messe Klagenfurt zwykle jest szybki i bezstresowy — niezależnie od tego, czy wybierzesz transport publiczny, taksówkę czy własny samochód.

Gdy masz chwilę poza samym wydarzeniem, Klagenfurt oferuje świetny „turystyczny bonus”, który domyka wyjazd: przejdź się przez starówkę na Neuer Platz, zatrzymaj się przy smoku Lindwurmie i rusz dalej na Alter Platz z kawiarniami i historycznymi fasadami. Na spokojniejszy rytm idealny jest Lendkanal — przyjemna trasa hooking w stronę Wörthersee, gdzie widoki i atmosfera nad wodą szybko pomagają się zrelaksować. A jeśli masz ochotę na zieleń i panoramę, Kreuzbergl oferuje krótkie ścieżki i cichy oddech przed powrotem do miejskiego zgiełku.

Zakwaterowanie w pobliżu

Ibis Styles Klagenfurt Am Woerthersee Ibis Styles Klagenfurt Am Woerthersee 0,3 km z Heidi Horten-Arena★★★8,7(3754) 41 Bezpłatne anulowanieNatychmiastowe potwierdzenie
od 599 PLNBooking.com
215 Apartment Wien 4-6 Pers 42M2 215 Apartment Wien 4-6 Pers 42M2 0,3 km z Heidi Horten-Arena★★★★8,2(112) 61 Natychmiastowe potwierdzenie
od 547 PLNBooking.com
213 Prag, Studio Apartment, 27M2, 1-2 Personen 213 Prag, Studio Apartment, 27M2, 1-2 Personen 0,3 km z Heidi Horten-Arena★★★7,9(92) 21 Natychmiastowe potwierdzenie
od 526 PLNBooking.com
109 Apartment Bergner 4-8 Pers 68M2 109 Apartment Bergner 4-8 Pers 68M2 0,3 km z Heidi Horten-Arena★★★8,0(80) 82 Natychmiastowe potwierdzenie
od 840 PLNBooking.com
212 St Petersburg, Studio Apartment, 27M2, 1-2 Pers 212 St Petersburg, Studio Apartment, 27M2, 1-2 Pers 0,3 km z Heidi Horten-Arena★★★8,7(113) 21 Natychmiastowe potwierdzenie
od 526 PLNBooking.com
Zobacz wszystkie noclegi
Ceny są orientacyjne; ostateczna cena jest widoczna na stronie partnera. KarloBag.eu może otrzymać prowizję za rezerwacje dokonane przez te linki — bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
W tej lokalizacji dostępnych jest obecnie niewiele ofert bezpośrednich. Szerszą ofertę apartamentów i prywatnych obiektów noclegowych znajdziesz u naszego partnera.
Szukaj więcej noclegów

Często zadawane pytania

Jaka jest pojemność Heidi Horten-Arena?
Heidi Horten-Arena ma pojemność 4 409 miejsc.
Gdzie znajduje się Heidi Horten-Arena?
Heidi Horten-Arena znajduje się w Klagenfurt, Austria, Valentin-Leitgeb-Straße.
Gdzie kupić bilety na Heidi Horten-Arena?
Bilety na wydarzenia w Heidi Horten-Arena dostępne są przez SportEvents365.
Gdzie znaleźć zakwaterowanie w pobliżu Heidi Horten-Arena?
Zakwaterowanie w Klagenfurt i okolicy dostępne jest przez hotelowych i apartamentowych partnerów we wszystkich kategoriach cenowych.

Uwaga: Przy tworzeniu tej treści wykorzystano narzędzia sztucznej inteligencji. Treść została sprawdzona redakcyjnie przed publikacją.

Newsletter — najlepsze wydarzenia tygodnia

Jeden e-mail tygodniowo: najważniejsze wydarzenia, koncerty, mecze sportowe i alerty o spadkach cen. Nic więcej.

Bez spamu. Rezygnacja jednym kliknięciem. Zgodnie z RODO.