Centrum kultury

The Orange Hub

Pojemność: 350
· Adres: 10045 156 St, Edmonton, Kanada
Udostępnij

Nadchodzące wydarzenia

O obiekcie

The Orange Hub to charakterystyczne wielofunkcyjne centrum kulturalne w zachodniej części Edmonton, mieszczące się w przestronnym czterokondygnacyjnym budynku z wyróżniającą się pomarańczową fasadą. Obiekt łączy działalność artystyczną, kulturalną i społeczną, a jego główna sala widowiskowa oferuje około 350 miejsc w klasycznym układzie ze sceną i widownią. W kompleksie znajdują się także mniejsze przestrzenie widowiskowe, studia, sale warsztatowe i konferencyjne, dzięki czemu mogą odbywać się tutaj wydarzenia o bardzo różnym charakterze.

W głównej sali profesjonalne systemy nagłośnienia i oświetlenia wspierają przedstawienia teatralne, koncerty, prezentacje oraz inne wydarzenia na żywo. Bardziej kameralne przestrzenie, w tym elastycznie aranżowane studia i sale widowiskowe, pozwalają na bliższy kontakt publiczności z wykonawcami. Szerokie części wspólne budynku ułatwiają również przemieszczanie się gości przed wydarzeniem i po jego zakończeniu.

10045 156 Street NW, Edmonton, Alberta, Kanada znajduje się przy jednej z ważniejszych tras w zachodniej części Edmonton. Osoby przyjeżdżające samochodem mogą skorzystać z garażu parkingowego przy kompleksie, natomiast wejście od strony 156 Street zapewnia wygodny dostęp oraz możliwość wysadzenia pasażerów bezpośrednio przy obiekcie. Szersze informacje o poruszaniu się między The Orange Hub a pozostałymi częściami Edmonton znajdują się w opisie transportu miejskiego w dalszej części strony.

O mieście: Edmonton

Edmonton, stolica Alberty, to znacznie więcej niż centrum administracyjne – to miasto napędzane energią publiczności i wielkimi emocjami. Dzięki mocnej scenie rozrywkowej i sportowej łatwo poczuć tu klimat “wielkiego wydarzenia”, niezależnie od tego, czy polujesz na koncert na najwyższym poziomie, czy na pełen napięcia wieczór sportowy. Dynamiczne centrum, nowoczesne dzielnice oraz rozbudowana baza gastronomiczna i noclegowa sprawiają, że przyjazd jest prosty, a pobyt komfortowy i swobodny.

Ogromną zaletą Edmonton jest praktyczna infrastruktura i czytelne połączenia z kluczowymi miejscami. Lokalna komunikacja Edmonton Transit Service (ETS) opiera się na sieci autobusów i LRT, dzięki czemu do dużych hal i stadionów można dotrzeć szybko i bez komplikacji – w tym do Rogers Place oraz Commonwealth Stadium. Jeśli przylatujesz na YEG Edmonton International Airport albo przyjeżdżasz pociągiem na Edmonton VIA Rail Station, miasto oferuje proste trasy do centrum i obiektów eventowych, a kierowcom sprzyja przejrzysta sieć dróg w całej aglomeracji.

Przed lub po wydarzeniu Edmonton nagradza ciekawość. Wybierz się na spacer po rozległych parkach River Valley wzdłuż North Saskatchewan River, odkryj klimat Old Strathcona i tętniącą życiem Whyte Avenue, albo zatrzymaj się w centrum na Churchill Square, by poczuć kulturę i rytm miasta. W połączeniu z lokalną kuchnią, sceną craftową i przyjazną atmosferą Edmonton łatwo staje się kierunkiem, do którego chce się wracać – nie tylko po bilety, ale po pełne doświadczenie miasta.

Zakwaterowanie w pobliżu

Cozy Nordic Utopia, Bsmt Suite near WEM & DT, King Bed, WiFi Cozy Nordic Utopia, Bsmt Suite near WEM & DT, King Bed, WiFi 0,7 km z The Orange Hub★★★9,2(16) 21 Natychmiastowe potwierdzenie
od 654 PLNBooking.com
Nordic Retreat, 4BR, Min to WEM & DT, AirCon & Fireplace, Sleeps 10! Nordic Retreat, 4BR, Min to WEM & DT, AirCon & Fireplace, Sleeps 10! 0,7 km z The Orange Hub★★★★9,7(4) 104 Natychmiastowe potwierdzenie
od 1 223 PLNBooking.com
Modern Nordic Escape, 3BR Near WEM & DT, AirCon & Fireplace, Wifi, Sleeps 6! Modern Nordic Escape, 3BR Near WEM & DT, AirCon & Fireplace, Wifi, Sleeps 6! 0,7 km z The Orange Hub★★★★9,6(23) 63 Natychmiastowe potwierdzenie
od 943 PLNBooking.com
Modern Haven - Queen Bed - Wifi - Near Rogers and WEM! Modern Haven - Queen Bed - Wifi - Near Rogers and WEM! 1,0 km z The Orange Hub★★★★8,0(1) 21 Natychmiastowe potwierdzenie
od 697 PLNBooking.com
Bright Modern Suite - Netflix - WiFi - Long Stays Bright Modern Suite - Netflix - WiFi - Long Stays 1,0 km z The Orange Hub★★★★8,0(12) 42 Natychmiastowe potwierdzenie
od 749 PLNBooking.com
Zobacz wszystkie noclegi
Ceny są orientacyjne; ostateczna cena jest widoczna na stronie partnera. KarloBag.eu może otrzymać prowizję za rezerwacje dokonane przez te linki — bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
W tej lokalizacji dostępnych jest obecnie niewiele ofert bezpośrednich. Szerszą ofertę apartamentów i prywatnych obiektów noclegowych znajdziesz u naszego partnera.
Szukaj więcej noclegów

Często zadawane pytania

Jaka jest pojemność The Orange Hub?
The Orange Hub ma pojemność 350 miejsc.
Gdzie znajduje się The Orange Hub?
The Orange Hub znajduje się w Edmonton, Kanada, 10045 156 St.
Jakie jest najbliższe wydarzenie w The Orange Hub?
Najbliższym wydarzeniem w The Orange Hub jest The Nutcracker (Balet), dnia piątek, 20 listopada 2026.
Gdzie kupić bilety na The Orange Hub?
Bilety na wydarzenia w The Orange Hub dostępne są przez Viagogo.
Gdzie znaleźć zakwaterowanie w pobliżu The Orange Hub?
Zakwaterowanie w Edmonton i okolicy dostępne jest przez hotelowych i apartamentowych partnerów we wszystkich kategoriach cenowych.

Uwaga: Przy tworzeniu tej treści wykorzystano narzędzia sztucznej inteligencji. Treść została sprawdzona redakcyjnie przed publikacją.

Newsletter — najlepsze wydarzenia tygodnia

Jeden e-mail tygodniowo: najważniejsze wydarzenia, koncerty, mecze sportowe i alerty o spadkach cen. Nic więcej.

Bez spamu. Rezygnacja jednym kliknięciem. Zgodnie z RODO.