Sala koncertowa

Smart Financial Centre

Pojemność: 6 400
· Adres: 18111 Lexington Blvd, Sugar Land, Stany Zjednoczone
Udostępnij

Nadchodzące wydarzenia

O obiekcie

Smart Financial Centre at Sugar Land to nowoczesna, zaprojektowana od podstaw sala koncertowa, która nadaje Sugar Land wyraźnie “duży” wymiar kulturalny w eleganckiej, współczesnej oprawie. Z zewnątrz jest minimalistyczna i stylowa, a wewnątrz pomyślana tak, by nawet większe wydarzenia miały bardziej kameralny charakter — świetnie sprawdza się przy koncertach, stand-upie i produkcjach scenicznych.

W środku liczą się czytelna akustyka, wygodne miejsca i dobre kąty widzenia, a całość wspierają udogodnienia dla gości: sprawna organizacja wejść, bary i oferta napojów oraz strefy na krótki odpoczynek przed startem programu. To miejsce działa płynnie — od wejścia po zajęcie miejsca.

Dokładny adres to 18111 Lexington Blvd, Sugar Land, Stany Zjednoczone. Na miejscu zwykle dostępne są parkingi oraz wygodne strefy podjazdu / drop-off, a oznakowanie prowadzi prosto do głównego wejścia. A gdy masz już ogarnięte dotarcie pod sam obiekt, po szerszy kontekst poruszania się po mieście zajrzyj do tekstu poniżej.

O mieście: Sugar Land

Sugar Land, eleganckie i nowoczesne miasto w aglomeracji Houston, słynie z połączenia spokojnej atmosfery przedmieść z energią dużego ośrodka miejskiego. Ta kombinacja sprawia, że jest to świetna baza na koncerty najwyższej klasy, wydarzenia sportowe i wieczory, które zostają w pamięci. Goście często podkreślają poczucie ładu, bezpieczeństwa i komfortu, a także to, że kluczowe miejsca rozrywki są „pod ręką” – bez typowego wielkomiejskiego stresu. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na występ w Smart Financial Centre, czy na sportowe emocje na Constellation Field, Sugar Land zapewnia dopracowane tło dla kompletnego wyjścia.

Ogromnym atutem jest komunikacja: do Sugar Land łatwo dojechać drogą, a wybór lotnisk ułatwia planowanie podróży. Jeśli lecisz lotem rejsowym, najczęściej wybierane są George Bush Intercontinental Airport (IAH) oraz William P. Hobby Airport (HOU), natomiast Sugar Land Regional Airport (SGR) to wygodna opcja dla lotnictwa biznesowego i prywatnego. W przypadku przyjazdu koleją głównym punktem w regionie jest Houston Amtrak Station, skąd dalsza podróż do hal i stadionów jest bardzo prosta. Lokalnie Fort Bend Transit oferuje rozwiązania dla dojeżdżających, takie jak usługi Park & Ride, a Sugar Land On-Demand daje elastyczne możliwości przemieszczania się po mieście; na szerszym obszarze Houston wielu odwiedzających korzysta z METRO (autobusy i METRORail). Dzięki temu dojazd i powrót można zaplanować bez wysiłku, z dobrą łącznością z głównymi obiektami eventowymi.

Skoro już przyjeżdżasz na wydarzenie, Sugar Land oferuje też bonusy poza obiektem: przed lub po koncercie warto przespacerować się po Sugar Land Town Square, idealnym miejscu na kolację, kawę lub spokojne zakupy w przyjaznym, pieszym otoczeniu. Na zielony oddech czekają zadbane trasy i artystyczne akcenty w Oyster Creek Park, a jeśli szukasz szerszego „teksańskiego” krajobrazu nad wodą, Brazos River Park zapewnia przestrzenie nad rzeką do spacerów i zdjęć. Właśnie ta mieszanka sprawnej logistyki i przyjemnych atrakcji sprawia, że Sugar Land to świetny wybór dla osób, które chcą czegoś więcej niż tylko miejsca na trybunach lub w tłumie.

Zakwaterowanie w pobliżu

Houston Marriott Sugar Land Houston Marriott Sugar Land 3,0 km z Smart Financial Centre★★★★8,5(243) 41 Natychmiastowe potwierdzenie
od 754 PLNBooking.com
Hilton Garden Inn Houston/Sugar Land Hilton Garden Inn Houston/Sugar Land 3,3 km z Smart Financial Centre★★★8,2(235) 61 Bezpłatne anulowanieNatychmiastowe potwierdzenie
od 457 PLNBooking.com
Hyatt Place Houston/Sugar Land Hyatt Place Houston/Sugar Land 3,4 km z Smart Financial Centre★★★8,6(1005) 61 Bezpłatne anulowanieNatychmiastowe potwierdzenie
od 538 PLNBooking.com
Courtyard By Marriott Houston Sugar Land/Lake Pointe Courtyard By Marriott Houston Sugar Land/Lake Pointe 3,5 km z Smart Financial Centre★★★7,9(88) 51 Bezpłatne anulowanieNatychmiastowe potwierdzenie
od 676 PLNBooking.com
Hampton Inn & Suites Houston Sugar Land Hampton Inn & Suites Houston Sugar Land 3,6 km z Smart Financial Centre★★★8,2(458) 62 Natychmiastowe potwierdzenie
od 366 PLNBooking.com
Zobacz wszystkie noclegi
Ceny są orientacyjne; ostateczna cena jest widoczna na stronie partnera. KarloBag.eu może otrzymać prowizję za rezerwacje dokonane przez te linki — bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.
W tej lokalizacji dostępnych jest obecnie niewiele ofert bezpośrednich. Szerszą ofertę apartamentów i prywatnych obiektów noclegowych znajdziesz u naszego partnera.
Szukaj więcej noclegów

Często zadawane pytania

Jaka jest pojemność Smart Financial Centre?
Smart Financial Centre ma pojemność 6 400 miejsc.
Gdzie znajduje się Smart Financial Centre?
Smart Financial Centre znajduje się w Sugar Land, Stany Zjednoczone, 18111 Lexington Blvd.
Jakie jest najbliższe wydarzenie w Smart Financial Centre?
Najbliższym wydarzeniem w Smart Financial Centre jest Jill Scott (Koncert), dnia niedziela, 30 sierpnia 2026.
Gdzie kupić bilety na Smart Financial Centre?
Bilety na wydarzenia w Smart Financial Centre dostępne są przez Viagogo, StubHub International.
Gdzie znaleźć zakwaterowanie w pobliżu Smart Financial Centre?
Zakwaterowanie w Sugar Land i okolicy dostępne jest przez hotelowych i apartamentowych partnerów we wszystkich kategoriach cenowych.

Uwaga: Przy tworzeniu tej treści wykorzystano narzędzia sztucznej inteligencji. Treść została sprawdzona redakcyjnie przed publikacją.

Newsletter — najlepsze wydarzenia tygodnia

Jeden e-mail tygodniowo: najważniejsze wydarzenia, koncerty, mecze sportowe i alerty o spadkach cen. Nic więcej.

Bez spamu. Rezygnacja jednym kliknięciem. Zgodnie z RODO.